Трансформеры 3: Обратная сторона Луны

Admin 18.05.2011, 14:35

Автоботы узнают про Кибертронский космический корабль, спрятанный на Луне. Чтобы до него добраться и разгадать его секреты, автоботам придётся вступить в жестокую схватку с десептиконами. Действие заключительной части трилогии охватит не только Землю, но и Луну, темная сторона которой хранит не менее темные тайны.

Добавить свой комментарий

Авторизуйтесь, чтобы задать вопрос или оставить свой комментарий.

Man One 22.06.2011, 09:33

А Трансфореми 3 будуть тільки в 3Д, чи може ще будуть в 2Д?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 22.06.2011, 21:23

ще б в аймакс пустили було б супер...))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 22.06.2011, 22:10

ну пожалуйста, запустите во львове трансформеров в IMAX 3D формате.....так ждала этого фильма особенно в IMAX 3D....))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 23.06.2011, 02:06

Так,я тоже хочу,якшо буде в ІМАХ 3Д, то обовязково буду,ще й дружків підтягну!!!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 23.06.2011, 02:14

Шановна адміністрація "Планета Кіно" у Львові, буде даний фільм транслюватись в залі ІМАХ 3D чи ні?
Бачу в Києві і Одесі буде показуватись фільм,а в нас в Львові ще нема інфи(((
Дякую наперед за відповідь!!!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Maxx 23.06.2011, 10:26

В колцентрі мені відповіли, що у Львові Трансформери 3 наразі будуть показувати в форматі Dolby 3D. В форматі IMAX 3D - можливо в вересні. Шкода. :(

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 23.06.2011, 11:00

Будет. В IMAX. В августе.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 23.06.2011, 10:40

Запустим. В августе.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 23.06.2011, 16:40

Шкода,що так получилось(((
В ІМАХі не був ще ніразу,хотів дуже піти саме на трансформери туди,побачити і відчути новітні технології)))
Дивно,що в Києві і в Одесі буде транслювання,а в нас аж в серпні((
Чому так,чого так пізно???
Думаю на премєру багато би народу зібралося б,шкода що так получилось(

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 23.06.2011, 17:05

На жаль, не від нас залежить. Не хвилюйтесь, потрапите в IMAX, побачите та відчуєте новітні технології. Почніть з Тачки-2, не пошкодуєте.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 23.06.2011, 21:28

Хотів саме на трансів в ІМАХ піти,покладав великі надії,"бідному колишньому студенту",який вже захистився не завжди вдається піти в ІМАХ,оскільки сам живу в іншій області і буду в Львові до кінця червня-поч. липня,потім додому!
Ех,такі плани були(((
Ладн,тоді напевно піду в Dolby 3D,але надіюсь на якісь позитивні зміни в прокаті фільму в Львові)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Іван 29.06.2011, 10:54

Ну це якась дискримінація..., чому Першочергово в Київі і Одесі, а вже через місяць у Львові? Те ж саме було з Хабблом. Але чорт забирай, через 2 тижні буду в Одесі - там і подивлюсь. Хоча сам факт того що відбувається мене гірко засмутив.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Рома 02.07.2011, 22:39

август? це який місяць?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Виталий 18.07.2011, 19:18

Пожалуйста поставте Трансформеров 3 в IMAX Киев в августе.Пожалуйста!!!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator 19.07.2011, 09:55

Трансформеры 3 будут в IMAX с 28 июля и до конца августа.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Вікторія Колот 23.06.2011, 11:51

Когда появятся в продаже билеты с 6 по 14 июля

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Дмитро Пуйда 23.06.2011, 12:47

А коли взагалі появляться квитки на фільм у Львові?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Евгений Бабенко 23.06.2011, 13:00

А где расписание по Одессе? Вчера пришло на мыло письмо, что расписание появилось и продажа билетов началась и ничаво...

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 23.06.2011, 13:03

Трансформеры уже есть в расписании 28-29 числа! С 30 июня расписание будет завтра.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Дмитро Пуйда 23.06.2011, 13:13

Спасибо!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Евгений Бабенко 23.06.2011, 13:21

Так имакс на 29 не фурычит... что делать? ни купить ни забронировать

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Евгений Бабенко 23.06.2011, 13:32

о... началось )) теперь недоступно ))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Евгений Бабенко 23.06.2011, 13:42

Сорри )) не заметил, что разлогинился кабинет ))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 23.06.2011, 17:17

Я не понимаю, это что, в Одессе и Киеве трансформеры будут в аймаксе через неделю и в июле, а во Львове с августа? Это какое то издевательство. Расчет идёт на то что сначала сходят на долби 3д бо невтерпёж, а потом еще по 80 грн выложат за имакс. Я уверен что кто то руководствуется именно таким подходом. Самое первое желание - в Планету Кино во Львове больше никогда не ходить.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 23.06.2011, 21:34

Тоже обідно,що в Львові показ так пізно,я особисто терпіти місяць не буду,та й непідходить мені в серпні піти на фільм!!!
Дивно так,що в Одесі і Києві показ буде,а в нас ні, думав в цій мережі кінотеатрів все ідентично проводиться,а тут Львів так обділили(((

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 23.06.2011, 22:15

Может кто то приведёт еще один пример, когда фильм начинали показывать одновременно в Киеве и Одессе, а во Львове больше месяца надо было ждать. Когда только в Киеве - примеры есть, тот же Хаббл. А вот что бы и Киев, и Одесса показывали, а Львов выходной...

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 23.06.2011, 23:29

Да,да і ще раз дааа,Львів вихідний,обідили нас((

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Kyzya 24.06.2011, 00:58

Вот ви наламали Львову ппц:(((((

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 24.06.2011, 10:53

да да, вєрняк, я тож очікувала піти на трансів в аймакс у львові, ше відтоді коли взнала що знімають третій фільм....а тут такий обломчик получився....**(((( шкода, прийдеться піти в долбі 3д....
але так напевно не тільки одна я думаю, бо на сам аймакс трансформерів мало хто захоче чекати, і підуть у простий 3д....ну а два рази ходити на одне і то саме...хіба що заради того щоб побачити аймакс....або хтось шаленіє від цього фільму, і ще раз піде...*))))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 24.06.2011, 11:44

Благодаря таким людям как вы во Львове трансформеры в имаксе будут позже на месяц-два чем могли бы быть. Кинотеатр уже изучил непереборчивую ментальность Львовского зрителя. Расчет кстати беспроигрышный, основная масса зрителей плохо осведомлена о том что такое этот аймакс и с чем его едят, поэтому конечно же побежит на долби3д с моментом выхода фильма. те же кто знают, пойдут в августе и затащат с собой часть тех кто уже глянул фильм в простом 3д, так уж устроен мир, что в кинотеатр люди не любят сами ходить.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Іван 29.06.2011, 18:20

Такими виходками Планета Кіно вже починає діставати. Звичайно вони у всьому дистриб'юторів винять..., але факт суті не міняє, ще раз таку хирню влаштують - буду з принципу ходити виключно в інші(на жаль трохи гірші) кінотеатри... Нема в них конкуренції вот і вимахуються!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Павло 23.06.2011, 23:44

фільм буде показуватися у імах??

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 24.06.2011, 10:28

Там выше уже ответили на этот вопрос, будет, но позже. Сначала выкачают бабки с долби 3Д, а потом и в имакс запустят с раскруткой в стиле: "ви вже подивились трансформерів? а тепер спробуйте відчути це в аймакс!!!"

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 24.06.2011, 10:54

вот вот*))) вєрнЯк*)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Kyzya 24.06.2011, 11:06

Канешно неприємно, но буду чекати АЙМАКС,так як після нього в просте 3Д неходжу:)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 24.06.2011, 12:27

а я і на то, і на то піду*) до аймакс не витримаю....все таки піду у просте 3д, а там і в серпні собі на день нарродження подарунок зроблю*)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

SvetikS 24.06.2011, 18:15

Ппц, откуда такие выводы люди делают? Тогда такое же сделали б и в Киеве и в Одессе. И аймаксу это не на руку ,ну никак, им деньги за долби не начисляют!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 24.06.2011, 20:40

Откуда выводы? Отсутствие внятного объяснения со стороны администрации и простая логика. В Киеве и Одессе так сделать не смогут. Причины просты, в Киеве у Планеты Кино есть только зал имакс, ну а насчет Одессы, то я подозреваю что Вы там не были. В одессе совершенно другая ситуация, Планета Кино там находится в ТРЦ Ривьера, до которой ехать из центра долго и нудно, примерно час на маршрутке, иногда дольше. Никто ради долби3д за посёлок котовского ехать не станет, туда и ради имакса народ не то что бы ломится, в такую даль только им туда и можно заманить. В отличии от Львова в Одессе много конкуретноспособных кинотеатров где можно посмотреть 3д, и не надо при этом покидать городскую черту. Вот Собственно Вам и еще одно объяснение почему Львов особенный. Так что всё им на руку, нужно просто изучить немного предмет и всё стаёт понятным.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

NATSGUL 24.06.2011, 23:33

Администрация, не морозтесь, а ответ те на вопрос, как вы планируете показывать фильм продолжительностью 2 часа 34 минуты в коридоре между фильмами в 2 часа 30 минут.
Меня этот вопрос очень волнует, т.к. я купил билеты и не хочу смотреть какие-то обрезанные версии,типа с 15 минуты фильма

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 10:18

Andy, у львові мультиплекс планета кіно знаходиться в трц кінг крос леополіс, це величезна будівля, і також збудована за межами міста....добиратися до нього також довго (залежить ще де хто живе), так що львів"яни не так просто розчаровуються в тому що трансформерів в аймакс 3д форматі покажуть на два місяці пізніше, а зараз в простому 3д....я серед таких...стільки часу чекати, всіх намовляти шо вот трансформери будуть бомбезним фільмом і тре обовязково піти в аймакс!! а тут на тобі - просте 3д...а ше невідомо точно чи запустять в серпні аймакс....Адміни!! Є гарантія що трансформерів в аймакс 3д форматі запустять в серпні???

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 25.06.2011, 11:30

Я живу во Львове, поэтому мне эта тема не безразлична, и я хорошо знаю где кингкросс, сопоставлять расстояние и траффик до ривьеры и до кингкросс мягко говоря неразумно. Для большей части населения Львова кингкросс в 15-40 минутах пути. Просто человек выше написал вот это: "Тогда такое же сделали б и в Киеве и в Одессе." На что я Вам и ответил, что ни в Киеве, ни в Одессе такого бы не сделали, по-моему достаточно аргументировано. Если нет, то повторюсь: В Киеве такая схема Планеты Кино невозможна в виду наличия только зала имакс, а в Одессе невозможна потому что в обычном 3Д фильм можно будет глянуть не покидая пределов города в кинотеатрах конкурентов, поэтому что бы заманить зрителя там трансформеров будут показывать сразу в имаксе. Мне вполне понятно Ваше разочарование, потомуч то я сам себя чувствую также, так как планировал затянуть в планету кино друзей, которые приедут ко мне на следующий викенд из другого города. Я так понимаю наши 800 грн им не нужны, главное облапошить тех, кто готов бежать в долби3д на фильм только потому что он только что вышел, а потом еще и срубить бабла на ценителях имакса.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 25.06.2011, 12:13

Дорога якось не проблема,40 хв. це ще небагато їхати!Проблема в тому,що багато хто собі планував піти на трансів в ІМАХ саме на початку липня,я ходив особисто друзів збирав, вмовляв їх,а тут нам такий облом зробили(((
Знаєте,раніше в Львові ходив на фільми в інші кінотеатри,тут недавно спробував піти в "Планету Кіно" в АШАНІ,був на Людях Х: Перший клас і на Зеленому Фонарі,якість показу мені дуже сильно сподобалась,був приємно здивований і все гарно проходило,тому на майбутнє вбив собі в голову,що буду ходити саме в цей кінотеатр!
Терпіти,скажу, до серпня не буду,та й не знати чи показ буде!
Тому тьфу на це все,взагалі піду на фільм не сюди,а в якийсь інший кінотеатр в Львові(((
Невже складно було запустити фільм в ІМАХ,щоб Львів був на рівні з Києвом і Одесою(((
Одне розчарування!!!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 25.06.2011, 12:15

100%

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 13:54

Невже складно було запустити фільм в ІМАХ,щоб Львів був на рівні з Києвом і Одесою(((
Одне розчарування!!!
+ 10000000000000000!!!!!!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Kyzya 25.06.2011, 15:30

Повністю згідний, гляньте скільки вже білетів продано чи заброньовано, а за 1-2 місяці всі призабудуть той добі 3д,кинуть харошу рекламу в АЙМАКС трансформерів, і народ опять попхне!!! кароче кінули нас, жаль, лічно підписав 7 людей імено на трансформери, всі розтроєні!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 15:49

то саме...))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

SvetikS 25.06.2011, 20:14

Ой да ладно. Бабки бабками а если фильм получиться хорошим можно будет и второй раз в аймакс пойти! В конце концов Аватар показывали полтора года и народ хавал и не по одному разу!У всех есть право выбора. А насчет отсрочки показа так проблемы могут быть и с пленкой.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 26.06.2011, 00:00

Ну если у Вас есть лишние деньжата, то отдайте их лучше на благотворительность. Трансформеры 3 в отличии от Аватара это не тот фильм на который стоит идти второй раз, даже в имакс, ведь этот фильм под имакс не снимался как Аватар, пойдя на который после обычного 3д можно было ощутить гигантскую разницу. Права выбора у нас сейчас сведено к тому идти в кино или не идти в кино, право выбора есть у киевлян и одеситов, которые могут пройти просто в кинотеатр, могут в зд, а могут в имакс. Ну и наконец, не смешите хоть приколами с плёнкой, 21 столетие всё таки.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Oggymarik 29.06.2011, 13:18

Ти в який клас ходиш? 1) Трансформери 2 знімались спеціально під ІМАХ, Транс 3 мабуть не вийняток 2) Я думаю твереза людина визначить чи варто іти на фільм вдруге, після його перегляду а не по техлоголіях на афіші 3) Уяви, фільми спарвді ще знімають на плівку а не на айфони, Супер8 на 35 міліметрів плівку знятий.
Я розумію що то тіпа чат, но треба хоч трошки думати що пишеш, а не знаєш - не пиши :)

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Андрій Нагорний 03.07.2011, 19:34

Нерозумних людей здалеку видно, на відміну від тебе я вже школу закінчив. Перечитати повідомлення так важко було? Причому тут другі трансформери? Щодо "вийнятків"чи не вийнятків, то вчи матчасть: Originally set to be released in both conventional and IMAX theaters, it was announced in November 2010 that no IMAX 3D shots were made for the film. Це з вікі. Щодо плівки то йде мова не про те на що знімають, а про те на чому поширюють, але цьому в школі не вчать, це вже тобі на домашнє опрацювання. І не вказуй тут кому і що писати, спочатку трошки навчись ввічливо вести бесіду, і це до речі не чат, а коменти. Ну і подивись на пункт 2) своєї писанини, я так розумію що ти визначити не зможеш, чи йти на фільм, чи не йти.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 26.06.2011, 01:39

Я бідний студент,правда вже колишній,лишніх грошей немаю,щоб два рази на один фільм піти,вже краще,якшо є гроші,то вже краще на інший фільм піти)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

SvetikS 28.06.2011, 11:05

Это вы не смешите меня! Раз бедные то чего губу раскатали на Аймакс? Раньше ведь тоже как то жили. Но так и быть раз уж есть у вас такой крутой кинотеатр то терпите до конца июля и не нойте!Жизнь несправедлива!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Leo 27.06.2011, 00:22

В такую даль? Вы вообще в Одессе то жили когда-то? На поскоте живет треть населения, это 350-400 тыс., никого туда заманивать не надо, свои придут, хотя лично знаю кучу людей из центра, частенько наведывающихся в ривьеру. И что это за маршрутки, которые едут из центра по часу и больше, это вообще загадка. Может вы на лодке плыли, грёбя вёслами, тогда да.
Не надо искать заговоров там, где их нет. Думаю есть вполне реальные причины такого решения, а не "чтобы срубить бабла сначала в долби, а потом ещё и в аймакс". Может в IMAX решили, такой показ не рентабелен. А может быть дело в какой-нибудь бюрократической волоките. Львовян конечно жаль, но что поделать.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 27.06.2011, 16:46

А вы во Львове были? Я говорил о том, что в Одессе достаточно нормальных кинотеатров которые от Планеты Кино отличаются тем что у них имакска нет, потому для того что бы заманить клиентов к себе, Планете Кино там нужно сразу запускать в фильм в имаксе, что бы иметь преимущество над конкурентами. Во Львове конкурентов у Планеты Кино фактически нет, два кинотеатра в центре не приспособлены для адекватного показа, хотя бы в плане звука. Злоупотребляя такой ситуацией, Планета Кино хочет сначала заманить к себе всех кто собрался пойти на трансформеров в первые дни, а потом отдельно докашивать баблицо уже с имакса, заметьте, они даже не возражают что так оно и есть.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Александр 02.07.2011, 22:45

От мне хорошо мне до Ривьеры максимум 15 мин))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Андрій Доронін 25.06.2011, 10:13

Во Львове будет в I-Max или только 3-D ?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Андрій Доронін 25.06.2011, 10:15

понял, увидел что уже обговаривали эту тему))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 14:00

просто де є гарантія, що аж через 2 місяці той же фільм покажуть в аймакс, якщо за 2 тижні прокату його вже більшість передивиться в простому 3д ....невигідно....зараз є мало терпеливих людей, ще й на такий фільм, на мою думку...з такими коментарями, рецензіями позитивними, іто дуууже.... хоча б по одному вечірньому сеансу на день, а не так взагалі строго в одному 3д, а на аймакс - чекайте ааж до серпня....розчарування одне та й годі...**(((

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 14:03

та й просто люди плутаються, розраховували піти в аймакс, оцінити зал, екран, ефекти, і спеціально чекали на трансформерів, всіх вмовляли друзів, знайомих...а на тачки вистачить піти і в звичайний 3д, як було із пандою кунг-фу 2....в аймаксі більшість думає, фільми тре запускати серйозніші, ато на мультік іти за 80 грн трохи шкода...(((

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 25.06.2011, 14:55

Такое отношение Пленеты Кино к своим клиентам это просто плевок в лицо, особенно в отношении тех кто не только с удовольствием ходил на сеансы, но и звал друзей и по-другому бесплатно рекламировал этот кинотеатр. Это нам всем благодарность и еще один жизненный урок, не стоит идеализировать тех, кто на тебя смотрит максимум как на дойную корову.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 15:50

ну вот власне...обідно...((

ОтветитьСсылкаЭто спам!

slashrider 25.06.2011, 17:02

Така ж сама проблема: хотів піти на Трансформерів в IMAX 3D, а тут такий неприємний сюрприз і дуже розчарований, що треба чекати аж місяць, щоби сходити на них в IMAX.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 17:18

у всіх таке...((

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Рома 02.07.2011, 22:44

Нічо, я на Гарріку відірвуся

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Рыжуля 25.06.2011, 14:12

Покажут, если обещают. Щас просто большой ажиотаж: тачки, трансформеры, гаррик

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 14:14

та просто хоча б по одному вечірньому сеансу там на 9 вечора чи одинадцяту....

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 25.06.2011, 14:47

А где собственно Вы увидели ажиотаж?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 15:53

да! їм ж вигідніше би було пустити трансформерів в самому аймакс, а тачки в простому 3д і 35мм, а так трансів в простому 3д, а тачки - у всіх залах...таке враження шо на мультіку більше зароблять чи що...незнаю...плутанина та й годі..((
більшість тут на форумі, я так бачу, розчарована...

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Halk_H 25.06.2011, 17:29

Доброго дня
а як це розуміти http://planeta-kino.com.ua/lvov/events/2011/128/
Ви кажете шо в імах 3д не буде, а тут пише що буде????!!!!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 25.06.2011, 17:47

та воно то буде, але не тоді коли світова прем"єра!! зараз до 13 липня запустять в Dolby 3D, а вот тепер я так зрозуміла, що в форматі IMAX 3D запустять з 28 липня і напевно на цілий серпень...ну хоть щось радує тепер*)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Andy 25.06.2011, 23:55

а чему тут радоваться? тому что заплатите 80 грн за то, что люди в Киеве и Одессе посмотрели месяц назад?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 26.06.2011, 01:33

Во,во,їм то повезло,а нас як завжди за дурнів тримають!!!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Irina411 26.06.2011, 00:09

У меня студенческий билет до 30 июня...
Скидок наверняка до 30 не будет...а потом билет не действителен...
Нет никаких шансов без него получить скидку?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 26.06.2011, 01:32

У мене така сама ситуація,думав 30 червня на Імах піду,а то універ то закінчив і сам не зі Львова,живу то далеко біля Ужгорода,тому без студіка буде важко,особливо в серпні на ІМАХ прийти,це ще + додаткові витрати!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 26.06.2011, 15:05

ні ну власне в кого ще студентські дійсні то добре, тому що з 28 липня в аймаксі це вже не буде рахуватись як прем"єра, тож знижки будуть...походу...
Шановні Адміністратори!! Знижки з 28 липня по студентському на аймакс 3д будуть???

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Дімон 26.06.2011, 16:55

У Львові зробили одну фігню, в Києві іншу, це я пишу для тих, кому цікаво подивитися що твориться у нашій країні. Купував квитки на тачки 2 ще по 80 грн, сьогодні в кінотеатрі йду мимо каси і бачу, що на мій сеанс продають вже по 100 грн. Оказується адміни підняли не давно ціну з 80 до 100 грн в Києві після 18 години та по вихідних і до 90 в будні до 18 годин, щоб народ не розслаблявся. Ну "дякую" вам адміни, я розумію, що криза і інфліяція дають просратися, але ж це занадто так нагло гнати ціни саме перед тачками, трансформерами і гаріком. І чому у Львові і Одесі не підняли?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 26.06.2011, 18:07

Всі прагнуть наживитися на ажіотажі, така наша Украна і такі в ній люди живуть!!!
Це ж тіки в нас можуть президента-тюремщика вибрати хД

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 26.06.2011, 18:03

А це знишка по студентському лише в ІМАХ?І чому ця знишка рівна?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 27.06.2011, 10:28

28 липня - офіційний державний святковий день - День Конституції. А знижни діють у будні до 18:00.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 27.06.2011, 12:15

ееммм...перепрошую....ви мабуть щось переплутали....День Конституції завтра - 28 червня*)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 27.06.2011, 12:44

Я не переплутала. Завтра - свято, а сьогодні - вихідний день, тому сьогодні діють ціни ВИХІДНОГО дня.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Leonardo 27.06.2011, 13:33

Та ми говоримо про Трансформерів в IMAX3D, які вийдуть 28 липня. З якого числа на них почне діяти знижка?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 27.06.2011, 14:56

28 липня - офіційний державний святковий день - День Конституції.
28 липня - це день коли вийдуть трансформери 3 в форматі IMAX 3D.
Ну а завтра, 28 червня, - й справді День Конституції. Но точно не вихід трансформерів в форматі IMAX 3D, про які я власне й питалась за знижки.....Ще місяць до них чекати. )))
Ну я так зрозуміла, що з 28 липня знижки вже будуть на IMAX 3D, це ж вже не рахується як прем"єра, чи не так?? *)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 27.06.2011, 15:22

Вибачте. Ще невідомо.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 27.06.2011, 15:56

та нічо*)) дякую*)) повідомите, якщо щось буде відомо??*))))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Света 27.06.2011, 16:10

Админ скажите пожалуйсто у меня билеты на 17 30 а время перенесли на 18 00 это как-то повлеяет?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 27.06.2011, 16:54

В связи с изменением хронометража фильма "Трансформеры-3", произошли изменения в расписании сеансов з 30 июня по 6 июля.
Приобретённые по старому расписанию билеты, действительны.
Если у Вас билеты на 17:30, то Ваше сеанс состоится в 18:00. Извините за доставленные неудобства.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Blackheart 27.06.2011, 14:58

А які знишки і скільки?Можете кинути ссиль на інфу?
дякую)

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 27.06.2011, 15:55

http://planeta-kino.com.ua/lvov/ua/theatres/planeta-lvov/prices/
ось там про все, азліва пише про знижки по студентському і т.д. ...))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Света 27.06.2011, 16:02

Извените но у меня есть один вопрос немнога не по теме,почему перенесли время сеансов Трансформеров 3 с 17 30 на 18 00?У меня распечатаные билеты на 17 30 это как-то повлеяет?Или все нормально?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 27.06.2011, 16:13

В связи с изменением хронометража фильма "Трансформеры-3", произошли изменения в расписании сеансов з 30 июня по 6 июля.
Приобретённые по старому расписанию билеты, действительны.
Если у Вас билеты на 17:30, то Ваше сеанс состоится в 18:00. Извините за доставленные неудобства.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Steele 27.06.2011, 16:14

Тоже самое. У меня куплен билет на 22:30, а сеанс на час позже, когда мне с ним приходить ? о_О

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Steele 27.06.2011, 16:21

На 23:20 я так понимаю.. )

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 27.06.2011, 16:56

На 23:20.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Павло 27.06.2011, 22:57

В ІМАХ точно буде в серпні???а то якщо я не піду в просте 3Д то не хочеться і ІМАХ пропустити!!!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Павло 27.06.2011, 23:02

Вірніше...якщо я не піду зара у долбі....а буду чекати на ІМАХ(а його з якихось причин не запустять у серпні)не хочеться пропусти навіть долбі)))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 28.06.2011, 00:46

ну я тут вже розпитувалась за гарантії, то кажуть що з 28 липня точно має бути*)))ось подивись http://planeta-kino.com.ua/lvov/events/2011/128/

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Павло 28.06.2011, 09:35

подякував)_

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Дімон 27.06.2011, 23:20

цікавить розклад в Києві в імах залі з 7 по 14 липня, ви будете крутити тільки трансів надіюсь?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 28.06.2011, 10:05

Так, з 7 по 13 липня будуть тільки "Трансформери-3". Розклад буде, можливо, наприкінці тижня. З 14 липня - "Гаррі Поттер".

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Виталий 28.06.2011, 09:59

Подскажите пожалуйста а можно забронировать билеты на Трансформеров 3 на 2 июля?(IMAX Одесса) А то собираюсь бронировать а в "условиях бронирования" пишет - !!Покупка и бронирование билетов на этот сеанс недоступно. Обращайтесь в кассу кинотеатра.!!
Так можно забронировать или это ошибка просто?? И еще вопрос - билеты точно по 80 грн? а то прийду а там 100.((

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 28.06.2011, 11:00

Можно забронировать и купить. Мы проверили - всё работает. Стоимость билетов соответствует указанной на сайте. Кликните на выбранное Вами место, и увидите цену на билеты.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Виталий 28.06.2011, 12:10

А это правда что в Аймаксе уровень 3Д выше чем в обычных кинотеатрах? (я говорю не про качество-чистоту изображения а именно про уровень объемности) Просто некоторые говорят что само изображение лучше но объемность чуть пониже. P.S. Собираюсь туда 1 раз поэтому волнуюсь :))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 28.06.2011, 12:44

Разница, конечно есть. Приходите, сравните, и не волнуйтесь.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Irina411 29.06.2011, 07:54

Мне показалось, что в аймаксе всё лучше)))
И объём тоже!
У меня один кинотеатр в 15минутах езды, 2й в получасе...
Аймакс в 2.5-3 часах езды... и была в нём всего 1н раз (пол дня на езду да и билеты не самые дешёвые, что и ясно)
Но на трансов подбила даже отца пойти, т.к прожужжала ему все уши)))
В общем если хотите реального 3д для хороших фильмов(где высокая детализация типа бредового, но красивого фильма Ночные стражи и Трансов) вам в аймакс 3д!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Віталій 28.06.2011, 13:00

А в серпні будуть дійсні знижки за студентським квитком?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 28.06.2011, 13:13

Сподіваємось. Але так заздалегідь сказати не можемо. Це залежатиме від умов договору з дистрибютором.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 28.06.2011, 14:29

та ладно знижки...хоть фільм щоб ще запустили в аймакс, щоб дарма люди не чекали*)))) от за що переживаєм*))) я стільки людей ледве вмовила почекати ще місяць до більших вражень в аймакс*))))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Іван 29.06.2011, 18:49

печалька, що на IMAX Corporation наганяєте, самі ж дірмовий договір такий укладаєте, шоб зі своїм Dolby3D бабла зрубати. І взагалі за таких обставин з 28 липня його мають УСІМ зі знижкоюв 50% показувати в IMAX 3D - оскільки вина в запізнілому показі лежить саме на Планеті Кіно - виключно!

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Шаповалов Дмитрий 28.06.2011, 14:31

Уважаемая администрация, у меня такой вопрос: я так понимаю чтобы приехать в Киев и посмотреть подряд Трансформеры-3 и Гарри Поттера, приезжать нужно где-то в августе? Вообще будут они идти в один день когда-нибудь? Благодарен за ответ.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 28.06.2011, 14:41

Да, будут. В агусте. "Тачки", "Трансформеры" и "Гарри Поттер".

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Шаповалов Дмитрий 28.06.2011, 14:54

Спасибо

ОтветитьСсылкаЭто спам!

marymcm94 28.06.2011, 16:55

оо, супер*) дякую за інфо*) значить терпим до 28 липня*))))

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Chellsi 28.06.2011, 21:43

Подскажите пожалуйста, с какого числа будут действовать скидки по студенческому на IMAX в Одессе?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 29.06.2011, 10:15

Cкидки начнут действовать с 4 июля

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Chellsi 29.06.2011, 20:15

спасибо

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Олександр Хардіков 30.06.2011, 00:05

и в Киеве тоже?

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Donsleza4E 29.06.2011, 11:02

Владелец скидочной карточки. В день рождения владельца пускают бесплатно при наличии паспорта (уже смотрели так фильмы).
Пустят ли сегодня? Или это не действует в премьерные показы?
Жене планирую купить билет, а самому бесплатно

ОтветитьСсылкаЭто спам!

vash4uk 29.06.2011, 13:33

Питання до адмінів...
якщо зараз Трансформери 3 будуть показувати в звичайному 3Д, то відповідно і ціни на квитки мають бути як на звичайний 3Д сеанс?? чи я помиляюсь??

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 29.06.2011, 13:54

Ні, Ви не помиляєтесь! Ціни формату Dolby 3D

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Security 29.06.2011, 15:05

Поправьте, пожалуйста, время сеансов на самих билетах. распечатываем, можем попутать время сеанса.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

lenox 29.06.2011, 17:58

ув админы скажите пожалуйста в одессе с 4 июля на трансформеров будут действовать скидки по студенческому???

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Administrator Administrator 30.06.2011, 10:36

Да, скидки будут действовать кроме зала IMAX

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Siada-Apius 29.06.2011, 19:06

Та ну вас! Ви якісь зовсім не серйозні... Я також не був ще в ІМАХ 3д, планував піти саме на них, а з таким планом, шо буде аж в Серпні чи вересні то певне не піду взагалі.

ОтветитьСсылкаЭто спам!

Siada-Apius 29.06.2011, 19:10

і ще, думаю ви втратите багато клієнтів...

ОтветитьСсылкаЭто спам!